Ważne

  • Proszę, pamiętaj by nie spożywać alkoholu bądź jakichkolwiek innych środków odurzających 24h przed odczytem.

(Wszelkie substancje odurzające i nałogi z nimi związane mają ogromny wpływ na człowieka jako „całość”, mają ogromny wpływ na energetykę człowieka. Nałogi związane z substancjami odurzającymi mają silny negatywny wpływ na ciało fizyczne, energetyczne, emocjonalne, mentalne (wszelkie ciała subtelne), świadomość oraz percepcję człowieka - mają wpływ na to co może być lub nie być przekazane w czasie odczytu).


  • Czytanie dla osób niepełnoletnich

Czytanie dla osób niepełnoletnich jest niewskazane.


  • Czytanie dla kobiet w ciąży

Czytanie dla kobiet w ciąży jest jak najbardziej wskazane oraz korzystne. W czasie czytania dla kobiet w ciąży zachodzą bardzo ważne energetycznie procesy mające ogromny, pozytywny wpływ na energetykę matki oraz dziecka.


  • Czytanie dla osób niepełnosprawnych

Czytanie dla osób niepełnosprawnych jest niewskazane, kiedy osoba jest nieświadoma zachodzących procesów.

Sesja dla osób niepełnosprawnych przy obecności opiekuna może odbyć się jedynie w przypadku, kiedy osoba niepełnosprawna jest świadoma zachodzących procesów i wyrazi na czytanie z opiekunem zgodę, podejmie świadomą decyzję.


  • Czytanie dla osób przyjmujących leki psychotropowe, cierpiących na schizofrenię lub chorobę dwubiegunową

Czytanie dla osób przyjmujących leki psychotropowe, ciepiących na schizofrenię lub chorobę dwubiegunową jest niewskazane.


  • Osoby cierpiące na depresję

Osoby cierpiące na depresję są rozpatrywane indywidualnie.

Jeśli cierpisz na depresję, proszę poinformuj mnie o tym przed umówieniem się na sesję.


 

Odpowiedzialność

Informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny dotyczący sesji odczytu z Kronik Akaszy. Sesja odczytu z Kronik Akaszy nie jest substytutem porady medycznej ani psychologicznej. Sesja odczytu z Kronik Akaszy nie jest diagnostyką i leczeniem w rozumieniu medycyny akademickiej. Sesje nie obejmują porad ani sugestii dotyczących leczenia. Klient ustala formę leczenia ze swoim lekarzem prowadzącym. Pamiętaj proszę, że jedynie Ty bierzesz pełną odpowiedzialność za wszelkie decyzje i działania, które podejmujesz po odczycie.