top of page
Floating Flowers_edited.jpg

Karty terapeutyczne

KARTY MIŁOŚCI DO PODŚWIADOMOŚCI

33 „Karty miłości do podświadomości” to karty do głębokiej, samodzielnej pracy wewnętrznej.

Karty mogą być stosowane jako karty terapeutyczne ale również przekaz, wskazówka dla Ciebie.

Treść kart, przesłania oraz znajdujące się na kartach pytania skłaniają do refleksji oraz mogą uderzać w czułe punkty, które potrzebują Twojej uwagi, zaopiekowania, troski oraz miłości.

Przesłania te oraz znajdujące się na kartach pytania skłaniają do refleksji oraz mogą uderzać w czułe punkty, tak by to co w tych konkretnych, wspomnianych na karcie aspektach a nieuzdrowione, wyszło na powierzchnię, zostało zauważone i przepracowane w takiej mierze na ile jesteś gotów/gotowa.

To karty stworzone z miłością oraz do pracy z podświadomością, z którymi praca ma przynieść uwolnienie oraz uzdrowienie tym, którzy z nich korzystają. To zaproszenie do głębokich procesów zmiany, które zachodzą w głowie jak i w sercu

Karty te są rozwiązaniem dla tych, którzy wolą pewne procesy przejść sami - we własnym tempie, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu a nie np.podczas sesji indywidualnych.

Pamiętaj, zmiana zachodzi wtedy kiedy jesteś na nią gotów/gotowa i kiedy wykonasz kroki w kierunku jej realizacji.

Być może jesteś gotów/gotowa i chcesz okazać sobie miłość i ruszyć ku zmianie, ku nowym horyzontom przy pomocy stworzonych przeze mnie kart.

Być może chcesz okazać miłość oraz sprezentować karty swoim bliskim. 

 

Cieszę się, że mogę być częścią Twojej osobistej drogi oraz dziękuję za zaufanie.

Cena:   £25

Wysyłka:   Wysyłka z UK oraz PL (cena kosztu przesyłki wliczona jest w cenę kart).

 

bottom of page