relaksacyjna

Usługi

 
IMG_8297.JPG

Kroniki Akaszy

odczyt telefoniczny 

60 min

Jest to jedna z moich najpopularniejszych usług. Sesja telefoniczna odbywa się przez Messenger lub WhatsApp. 
Przed samą sesją należy się wyciszyć. Przed odczytem mamy czas (max.10 minut) na krótką rozmowę, konsultację. W tym czasie przypominam Ci również najważniejsze informacje dotyczące przebiegu sesji.
Za Twoją świadomą zgodą, łączę się z przestrzenią Twoich Kronik Akaszy.
Ważne jest byś podczas sesji był/a w cichym, ustronnym miejscu, gdzie nikt ani nic nie będzie Cię rozpraszało.      Jeśli sobie tego życzysz, sesja może być nagrana. Po sesji otrzymasz ode mnie link, po kliknięciu którego będziesz mógł/mogła pobrać plik z nagraniem w formacie mp3.

IMG_8296.JPG

Kroniki Akaszy

odczyt telefoniczny

90 min

Jeśli potrzebujesz więcej czasu niż 1h, zapraszam do zabookowania sesji 90 min

IMG_8291.JPG

Reiki

Reiki + Oczyszczanie aury


Miejsce

Sesja uzdrawiania energią Reiki odbywa się na odległość. Proszę byś na czas sesji położył/a się w ustronnym miejscu, gdzie nikt ani nic nie będzie Cię rozpraszało.

Czas trwania

Czas trwania przesyłu energii Reiki Przed samym przesłaniem energii mamy czas na krótką rozmowę (ok. 5 min). Czas przesłania energii to 25 min. Po przesłaniu Reiki mamy 10 min na podsumowanie sesji. Cała sesja trwa do 40 min.

W czasie sesji

W czasie sesji oczyszczam Twoją aurę, sprawdzam przepływ energii w każdej z czakr. Po analizie przesyłam Reiki do Twego ciała, każdej z czakr harmonizując przepływ energii oraz wspieram Reiki intencję, którą ustalamy przed samą sesją.


Odczucia w czasie trwania sesji

W czasie sesji w swym ciele fizycznym możesz odczuwać przepływ energii, mrowienie, ciepło, podmuch wiatru. W ciele emocjonalnym może pojawić się spokój, wdzięczność, wzruszenie, mogą popłynąć łzy – wszystko jest w porządku, jest to znakiem tego, że na poziomie energetycznym zachodzą zmiany, puszczają blokady i Twoja rzeczywistość za nimi podąża. W czasie trwania, jak i po sesji możesz mieć poczucie lekkości oraz wewnętrznego spokoju. Podczas sesji mogą przychodzić do Ciebie obrazy, wspomnienia, konkretne słowa, przekazy.

Po sesji Reiki

Po samym przesłaniu Reiki mamy czas na rozmowę i podsumowanie sesji. Prowadzę Cię po tym co pokazało się w przestrzeni. Ty również możesz podzielić się ze mną swoimi odczuciami.


Odczucia po sesji Reiki

Po zabiegu Reiki możesz odczuwać wewnętrzny spokój, lekkość, mieć lepsze samopoczucie, więcej energii życiowej. Niektórzy po zabiegu przez głęboką relaksację mogą poczuć się ospali, senni. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po prostu pozwól sobie na odpoczynek. Posłuchaj tego co mówi do Ciebie Twoje ciało i nie forsuj go, podążaj za jego wskazówkami. Zmiany na poziomie energetycznym zaszły podczas zabiegu a Twoje ciało fizyczne się do nich przystosowuje, daj mu na to czas, pozwól sobie odpocząć i po zabiegu zadbaj o nawodnienie ciała ciepłą/letnią wodą.