top of page
relaksacyjna

Usługi

terapia

Sesja Totalnej Biologii (Recall Healing)

£60

Na sesji Totalnej Biologii (Recall Healing) eksplorujemy Twoje najintymniejsze doświadczenia i ukryte emocje z nimi związane, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami, które stoją Ci na drodze, których nie chcesz już doświadczać.

Przed rozpoczęciem współpracy otrzymujesz ode mnie formularz wprowadzający Cię do pracy, Twojego procesu zmiany. Pozwala mi on również Cię poznać, zobaczyć w jakim miejscu życia aktualnie się znajdujesz i bazując na infromacjach przekazanych przez Ciebie w formularzu ustalić kierunek, od którego zaczniemy współpracę.

Sesje Totalnej Biologii opierają się na analizie linii życia klienta, konkretnych wydarzeń z jego życia oraz życia jego najbliższych i powiązanych z nimi emocji; analizie okresu ciąży, poczęcia oraz atmosfery panującej w rodzinie na długo przed poczęciem.

Do pracy włączona jest również praca z drzewem rodowym oraz wszelkimi zależnościami mającymi wpływ na aktualne doświadczenia osoby, z którą pracuję.

Celem pracy metodą Recall Healing jest wydobycie ukrytych, zapisanych głęboko emocji oraz zapisów podświadomości, które powiązane są z konfliktem programującym lub aktywującym konkretną przypadłość, wywołującym konkretne schorzenie, chorobę lub zależność, powtarzający się schemat, którego doświadczasz w swoim życiu.

Zmiana ścieżki życia na lepszą jest możliwa. Wymaga ona Twojej szczerości ze sobą oraz terapeutą, uwagi, zaangażowania oraz odwagi do podjęcia odpowiednich kroków oraz wytrwałości w procesie. 

IMG_8297.JPG

Kroniki Akaszy

odczyt telefoniczny 

60 min

£70

Jest to jedna z moich najpopularniejszych usług. Sesja telefoniczna odbywa się przez Messenger lub WhatsApp. 
Przed samą sesją należy się wyciszyć. Przed odczytem mamy czas (max.10 minut) na krótką rozmowę, konsultację. W tym czasie przypominam Ci również najważniejsze informacje dotyczące przebiegu sesji.
Za Twoją świadomą zgodą, łączę się z przestrzenią Twoich Kronik Akaszy.
Ważne jest byś podczas sesji był/a w cichym, ustronnym miejscu, gdzie nikt ani nic nie będzie Cię rozpraszało.      Jeśli sobie tego życzysz, sesja może być nagrana. Po sesji otrzymasz ode mnie link, po kliknięciu którego będziesz mógł/mogła pobrać plik z nagraniem w formacie mp3.

IMG_8296.JPG

Kroniki Akaszy

odczyt telefoniczny

90 min

£100

Jeśli potrzebujesz więcej czasu niż 1h, zapraszam do zabookowania sesji 90 min

IMG_8291.JPG

Reiki

£30

 Przed sesją

• Przy zgłoszeniu się na sesję proszę byś nakreślił/a w wiadomości z jakimi dolegliwościami, sytuacjami, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia tak bym mogła jak najdokładniej ująć w słowa intencję przy wykonywaniu zabiegu, przy przesyle energii.

• Przed samym rozpoczęciem zabiegu proszę byś wezwał/a swoich Opiekunów oraz Przewodników Duchowych z prośbą o wsparcie w procesie (ja również wzywam do tego swoich Opiekunów oraz Przewodników z tą samą prośbą). Możesz zrobić to wypowiadając na głos lub w myślach słowa: „Kochani Opiekunowie oraz Przewodnicy Duchowi, wzywam Was i proszę o wsparcie w procesie przesyłu energii Reiki oraz uzdrowienia. Dziękuję za Wasze wsparcie. Otwieram się na przyjęcie energii Reiki.”


Miejsce

Sesja uzdrawiania energią

Reiki odbywa się na odległość. Proszę byś na czas sesji położył/a się w ustronnym miejscu, gdzie nikt ani nic nie będzie Cię rozpraszało.

Czas trwania przesyłu energii Reiki

Przed samym przesłaniem energii mamy czas na krótką rozmowę (ok. 5 min). Czas przesłania energii to 25 min. Po przesłaniu Reiki mamy 10 min na podsumowanie sesji. Cała sesja trwa do 40 min.


W czasie sesji

W czasie sesji oczyszczam Twoją aurę, sprawdzam przepływ energii w każdej z czakr. Po analizie przesyłam Reiki do Twego ciała, każdej z czakr harmonizując przepływ energii oraz wspieram Reiki intencję, którą ustalamy przed samą sesją. Odczucia w czasie trwania sesji W czasie sesji w swym ciele fizycznym możesz odczuwać przepływ energii, mrowienie, ciepło, podmuch wiatru. W ciele emocjonalnym może pojawić się spokój, wdzięczność, wzruszenie, mogą popłynąć łzy – wszystko jest w porządku, jest to znakiem tego, że na poziomie energetycznym zachodzą zmiany, puszczają blokady i Twoja rzeczywistość za nimi podąża. W czasie trwania, jak i po sesji możesz mieć poczucie lekkości oraz wewnętrznego spokoju. Podczas sesji mogą przychodzić do Ciebie obrazy, wspomnienia, konkretne słowa, przekazy.


Po sesji Reiki

Po samym przesłaniu Reiki mamy czas na rozmowę i podsumowanie sesji. Prowadzę Cię po tym co pokazało się w przestrzeni. Ty również możesz podzielić się ze mną swoimi odczuciami. Odczucia po sesji Reiki Po zabiegu Reiki możesz odczuwać wewnętrzny spokój, lekkość, mieć lepsze samopoczucie, więcej energii życiowej. Niektórzy po zabiegu przez głęboką relaksację mogą poczuć się ospali, senni. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po prostu pozwól sobie na odpoczynek. Posłuchaj tego co mówi do Ciebie Twoje ciało i nie forsuj go, podążaj za jego wskazówkami. 3 Zmiany na poziomie energetycznym zaszły podczas zabiegu a Twoje ciało fizyczne się do nich przystosowuje, daj mu na to czas, pozwól sobie odpocząć i po zabiegu zadbaj o nawodnienie ciała ciepłą/letnią wodą.

bottom of page