top of page

O mnie

Karo.jpg

 

 

Od najmłodszych lat odczuwam bardzo silną więź ze wszechświatem. Moje umiejętności pozwalają mi odbierać przekazy, wglądy, prowadzenie ale również odczucia, myśli, wibracje innych ludzi.  Czytam w Kronikach Akaszy, prowadzę sesje Totalnej Biologii (Recall Healing), pracuję z energią Reiki oraz czytam z kart Tarota. Korzystając z tego daru, mogę przekazać Ci informacje, których szukasz - o Twojej przeszłości, teraźniejszości i potencjale przyszłości.

Ukończyłam studia na kierunku Filologia Angielska w Polsce oraz  Lingwistyka Stosowana w Anglii. Mieszkam w Anglii. Rozwój osobisty oraz duchowy są moją pasją od wielu lat. To dziedziny, które od zawsze mnie przyciągały.

Kiedy moje życie poprowadziło mnie w stronę realizacji planu, celu mojej Duszy, ukończyłam zaawansowany kurs praktyczny czytania Kronik Akaszy pod przewodnictwem trenerki transformacyjnej Małgorzaty Kwietniewskiej uzyskując tytuł Certyfikowanego Konsultanta Kroniki Akaszy. Po tym zajęłam się uzdrawianiem Reiki oraz pracą z kartami Tarota. Ukończyłam również kurs Totalnej Biologii (Recall Healing) upoważniający mnie do pracy z klientami tą metodą.

Z mojego doświadczenia wynika, że wiedza kryje się w nas. We wnętrzu znajduje się również chęć, byc może wręcz pragnienie, czy potrzeba rozwoju. Większość ludzi potrzebuje tylko kogoś kto pomoże im tę mądrość wydobyć na powierzchnię - tu ze swoimi usługami przychodzę ja.  Najważniejszym jest wykonanie tego pierwszego kroku w kierunku zmiany.

 

Nieustannie się rozwijam poszerzając wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz duchowego wykorzystując do tego literaturę polską jak i zagraniczną, uczestnicząc w wielu kursach oraz szkoleniach czy sesjach indywidualnych. Pracuję sama ze sobą i nad sobą, gdyż jak każdy, jestem człowiekiem.

Jestem tu by w pracy nad sobą i ze sobą pomagać innym ludziom. Moimi talentami, darami, wiedzą, doświadczeniem oraz pracą dzielę się ze światem.