top of page

O mnie


Od najmłodszych lat odczuwam bardzo silną więź ze wszechświatem. Moje umiejętności pozwalają mi odbierać przekazy, wglądy, prowadzenie ale również odczucia, myśli, wibracje innych ludzi.  Czytam w Kronikach Akaszy, prowadzę sesje Totalnej Biologii (Recall Healing), pracuję z energią Reiki oraz czytam z kart Tarota. Korzystając z tego daru, mogę zapewnić Ci informacje, których szukasz o Twojej przeszłości, teraźniejszości i potencjale przyszłości.

Ukończyłam studia na kierunku Filologia Angielska w Polsce oraz  Lingwistyka Stosowana w Anglii. Mieszkam w Anglii. Rozwój osobisty oraz duchowy są moją pasją od wielu lat, to dziedziny, które od zawsze mnie przyciągały.

Kiedy moje życie poprowadziło mnie w stronę realizacji planu, celu mojej Duszy, ukończyłam zaawansowany kurs praktyczny czytania Kronik Akaszy pod przewodnictwem trenerki transformacyjnej Małgorzaty Kwietniewskiej uzyskując tytuł Certyfikowanego Konsultanta Kroniki Akaszy. Po tym zajęłam się uzdrawianiem Reiki oraz pracą z kartami Tarota. Ukończyłam również kurs Totalnej Biologii (Recall Healing) upoważniający mnie do pracy z klientami tą metodą. Z mojego doświadczenia wynika, że wiedza kryje się w nas. Większość ludzi potrzebuje tylko duchowego przewodnika, aby tę mądrość wydobyć na powierzchnię a do tego później zaufania i wytrwałości by podążać za prowadzeniem.


Nieustannie się rozwijam poszerzając wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz duchowego wykorzystując do tego literaturę polską jak i zagraniczną, uczestnicząc w wielu kursach oraz szkoleniach czy sesjach indywidualnych.