top of page
Uzdrawianie energią

Sesja Reiki

Czym jest Reiki?

Reiki jest inteligentną, uniwersalną, wypełniającą wszechświat, pozytywną energią. Jest to energia bezwarunkowej miłości i przenika wszystko, jest siłą życiową. Ja osobiście Reiki widzę jako białe, uzdrawiające światło, boską inteligentną energię, która służy najlepszemu dobru ludzi (i wszystkiemu co nas otacza). Terapia Reiki jest swego rodzaju energoterapią. Tego rodzaju zabiegi energetyczne można przeprowadzać osobiście lub na odległość (Reiki jest energią i nie ma dla niej znaczenia żadna odległość - jest energią, która powędruje tam, gdzie skierowana jest intencja osoby wykonującej zabieg).

Reiki jest terapią prozdrowotną - energia Reiki może być wykorzystana do pracy z:

• ciałem oraz zdrowiem (emocjonalnym, psychicznym, fizycznym)

• wspiera rozwój osobisty i duchowy

• wspiera działania oraz cele osoby, do której jest wysyłana (a wszystko odbywa się zgodnie z Jej najwyższym dobrem)

• może być przesyłana zwierzętom oraz roślinom

• dzięki inteligentnej energii Reiki można oczyszczać aurę, pomieszczenia, przedmioty, jedzenie oraz je energetyzować by stanowiły dla Ciebie źródło siły witalnej.

• energią Reiki można oczyszczać karmę

• oraz uzdrawiać źródłowe przyczyny problemów lub dolegliwości

 

Wszystko jest energią a Twoje ciało składa się z warstw energetycznych. Oprócz ciała fizycznego człowiek posiada również tzw. ciała subtelne, które różnią się od siebie funkcją oraz gęstością. Czakry są centrami energetycznymi w Twoim ciele (jako powłoce energetycznej oraz fizycznej), w których energia znajduje się w ciągłym ruchu. Stan energetyczny czakr ma wpływ na to jak człowiek się czuje, co o sobie myśli, co myśli o innych ludziach i jak postrzega świat i co za tym idzie, jak w nim funkcjonuje.

 

Stan energetyczny człowieka ma również wpływ na to jak on wygląda, jak się zachowuje, jakich przypadłości związanych ze zdrowiem może doświadczać - z tego właśnie powodu ważne jest, aby zadbać o każda sferę życia, gdyż fizyczność nie jest oddzielona od duchowości, energii i emocji – one się przeplatają oraz oddziałują na siebie tworząc całość.

 

Wszelkie „zaburzenia” w życiu czy ciele człowieka są odzwierciedleniem blokad, zaburzeń na poziomie energetycznym, które, kiedy ignorowane, przenoszą się na poziom emocjonalny i fizyczny. Reiki usuwa te zaburzenia, niweluje blokady energetyczne oraz wprowadza w naszą przestrzeń harmonię oraz energię życiową, którą sama jest. Możliwości intencji przesłania energii Reiki są nieograniczone, wszystko zależy od intencji, która zostanie wysłana przez osobę przesyłającą energię. Energia jest kierowana zgodnie z oraz dla najwyższego dobra osoby, która zgłasza się do mnie na zabieg. Energia Reiki oczyszcza, harmonizuje, energetyzuje i płynie dokładnie w takiej ilości w jakiej jest potrzebna i dokładnie tam, gdzie jest potrzebna.

 

 

Przed sesją

• Przy zgłoszeniu się na sesję proszę byś nakreślił/a w wiadomości z jakimi dolegliwościami, sytuacjami, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia tak bym mogła jak najdokładniej ująć w słowa intencję przy wykonywaniu zabiegu, przy przesyle energii.

• Przed samym rozpoczęciem zabiegu proszę byś wezwał/a swoich Opiekunów oraz Przewodników Duchowych z prośbą o wsparcie w procesie (ja również wzywam do tego swoich Opiekunów oraz Przewodników z tą samą prośbą). Możesz zrobić to wypowiadając na głos lub w myślach słowa: „Kochani Opiekunowie oraz Przewodnicy Duchowi, wzywam Was i proszę o wsparcie w procesie przesyłu energii Reiki oraz uzdrowienia. Dziękuję za Wasze wsparcie. Otwieram się na przyjęcie energii Reiki.”

 

Miejsce

Sesja uzdrawiania energią

Reiki odbywa się na odległość. Proszę byś na czas sesji położył/a się w ustronnym miejscu, gdzie nikt ani nic nie będzie Cię rozpraszało.

Czas trwania przesyłu energii Reiki

Przed samym przesłaniem energii mamy czas na krótką rozmowę (ok. 5 min). Czas przesłania energii to 25 min. Po przesłaniu Reiki mamy 10 min na podsumowanie sesji. Cała sesja trwa do 40 min.

 

W czasie sesji

W czasie sesji oczyszczam Twoją aurę, sprawdzam przepływ energii w każdej z czakr. Po analizie przesyłam Reiki do Twego ciała, każdej z czakr harmonizując przepływ energii oraz wspieram Reiki intencję, którą ustalamy przed samą sesją. Odczucia w czasie trwania sesji W czasie sesji w swym ciele fizycznym możesz odczuwać przepływ energii, mrowienie, ciepło, podmuch wiatru. W ciele emocjonalnym może pojawić się spokój, wdzięczność, wzruszenie, mogą popłynąć łzy – wszystko jest w porządku, jest to znakiem tego, że na poziomie energetycznym zachodzą zmiany, puszczają blokady i Twoja rzeczywistość za nimi podąża. W czasie trwania, jak i po sesji możesz mieć poczucie lekkości oraz wewnętrznego spokoju. Podczas sesji mogą przychodzić do Ciebie obrazy, wspomnienia, konkretne słowa, przekazy.

 

Po sesji Reiki

Po samym przesłaniu Reiki mamy czas na rozmowę i podsumowanie sesji. Prowadzę Cię po tym co pokazało się w przestrzeni. Ty również możesz podzielić się ze mną swoimi odczuciami. Odczucia po sesji Reiki Po zabiegu Reiki możesz odczuwać wewnętrzny spokój, lekkość, mieć lepsze samopoczucie, więcej energii życiowej. Niektórzy po zabiegu przez głęboką relaksację mogą poczuć się ospali, senni. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, po prostu pozwól sobie na odpoczynek. Posłuchaj tego co mówi do Ciebie Twoje ciało i nie forsuj go, podążaj za jego wskazówkami.

Zmiany na poziomie energetycznym zaszły podczas zabiegu a Twoje ciało fizyczne się do nich przystosowuje, daj mu na to czas, pozwól sobie odpocząć i po zabiegu zadbaj o nawodnienie ciała ciepłą/letnią wodą.

bottom of page