top of page

FAQ

W jakiej formie płynie przekaz?

Indywidualne sesje odczytu z Kronik Akaszy to rozmowa "z Górą" gdzie ja jestem przekaźnikiem informacji. Podczas odczytu przekaz spływa do mnie w formie obrazu, odczuć (w ciele fizycznym oraz emocjonalnym), słów (tzw."jasno-wiedzenie").
Jestem prowadzona i prowadzę Ciebie.

Z jakimi zagadnieniami pracujemy podczas sesji?

Podczas indywidualnej sesji pracujemy z takimi tematami jak:
- przekonania (błędne przekonania, blokady przekonań oraz ich okoliczności)
- uzależnienia/natręctwa/schematy
- auto sabotaż
- poprzednie wcielenia (niekorzystne wzorce wywodzące się z poprzednich wcieleń; pozytywne doświadczenia wywodzące się z poprzednich wcieleń)
- więzy energetyczne (więzy energetyczne z ludźmi/przedmiotami/miejscami/wydarzeniami) oraz odcinanie tych mających negatywny wpływ
- praca z Wewnętrznym Dzieckiem
- relacje
- praca z rodem
- zdrowie
- emocje
- finanse
- sukces osobisty
- talenty i dary
- rozwój, potencjał
- Dusza, misja oraz cel duszy
(Oraz wiele innych)

Ile pytań można zadać podczas sesji?

Podczas sesji można zadać tyle pytań na ile pozwoli nam czas. Można zadać wiele pytań na różne tematy, ja jednak sugeruję aby dać sobie możliwość dogłębnego przepracowania zagadnienia, z którym przychodzisz i się nie spieszyć, pozwolić przekazowi płynąć - często to co przychodzi odpowiada na pytania, które  chciałeś/chciałaś zadać.
Często by "ruszyć" kolejny temat należy przepracować ten jeden, konkretny, który jest poruszany podczas sesji - to proces.
Zaufaj, że podczas sesji przypłynie to co powinieneś/powinnaś usłyszeć na chwilę obecną aby w Twym życiu zaszła zmiana.
(Jeśli potrzebujesz, służę również pomocą w doborze pytań, które pozwolą Ci jak najlepiej zrozumieć oraz przepracować dany temat.)

Warunek odczytu

Warunkiem wykonania odczytu z Kronik Akaszy jest gotowość osoby, która się do mnie zgłasza.
Przed umówieniem terminu odczytu pytam we własnych Kronikach czy jesteś gotów/a na odczyt z Kronik Akaszy i czy to ja mam być osobą, z którą taki odczyt się odbędzie.
Zaufaj, że jesteś i będziesz prowadzony a wszystko jest tak jak być powinno i jest to kolejny krok na Twej osobistej ścieżce rozwoju.
Być może ze mną rezonujesz i to ja mam być przekaźnikiem informacji płynących z Kronik Akaszy dla Ciebie lub informacje te mają naprowadzić Cię na kogoś innego, kogo być może masz spotkać na swojej drodze.

bottom of page